ثبت نام

ثبت نام


لطفاً جهت حضور در مسابقه لیگ ستارگان بورس به نکات ذیل توجه شود:

·         همه اعضای تیم باید در یک نامه رسمی با سربرگ دانشگاه و با امضای رئیس دانشگاه یا معاون آموزشی معرفی شوند.

·         از آنجایی که برای دانشجویان دوره آموزشی در نظر گرفته شده، محدودیتی برای حضور دانشجویان رشته­های مختلف وجود ندارد.

·         هر تیم شامل 4 نفر خواهد بود. لازم است 3 نفر از بین دانشجویان و یک نفر از اساتید ترجیحاً عضو هیات علمی به عنوان سرپرست تیم معرفی شوند.

·         لازم است اعضای تیم تا تاریخ 1399/06/31 دانشجو محسوب شوند. اگر در هر مرحلهای از مسابقه مشخص شود که عضو یا اعضایی از تیم دانشجو نیستند، تیم از مسابقه حذف خواهد شد.

·         جهت انتخاب اعضای تیم محدودیتی از لحاظ مقطع تحصیلی وجود ندارد و تمامی مقاطع دانشجویی می‌توانند در مسابقه شرکت کنند.

·         انتخاب افراد از سایر دانشگاه‌ها خلاف مقررات بوده و تیم خاطی از مسابقات حذف خواهد شد.

نحوه ارسال معرفی­نامه:

·       معرفی‌نامه حداکثر تا روز ‌شنبه 1399/05/04 به فکس دبیرخانه با شماره 64084929 یا به ایمیل Mirakbari@sidsco.ir ارسال شود. در ارسال معرفی­نامه به نکات زیر توجه شود:

·       تاکید می‌شود معرفی­نامه در قالب نامه رسمی و بر روی سربرگ دانشگاه و خطاب به جناب آقای فلاح مدیرعامل محترم شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، باشد.

·       در نامه اطلاعات فردی اعضاء (نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره دانشجویی و شماره تلفن همراه معتبر) ذکر شود.

·       با توجه به استقبال و تقاضای دانشجویان جهت حضور در این مسابقه اولویت با تیم‌هایی است که زودتر معرفی شوند.

لطفاً جهت پیگیری معرفی‌نامه یا رفع مشکلات احتمالی با سرکارخانم میراکبری از طریق پیام در واتساپ با شماره 09380610842 و یا با شماره 02164084415 در ساعات اداری (8-16) تماس حاصل فرمایید.